Private Loan Market

Finansowanie startupów

Zapewniamy pewne i szybkie rozwiązania kapitałowe, aby realizować ambitne plany

Finansowanie przedsiębiorstw
Private Loan Market udziela wsparcia przedsiębiorcom zarówno na starcie, jak i tym, którzy chcą rozwijać istniejący już biznes. Choć zdecydowaną część naszych klientów stanowią deweloperzy, pozostajemy otwarci na udzielanie pożyczek przedsiębiorstwom z wielu branż, w tym także na finansowanie startupów.   Naszą ofertę kierujemy do przedstawicieli firm hotelarskich, transportowych, przemysłowych oraz z sektora nowych technologii. Chętnie pomagamy w realizacji przyszłościowych inwestycji, dlatego nasza oferta zawiera także finansowanie startupów. 

Kluczowe zalety finansowania startupów w PLM

Szybkość i wygoda – to główne wyznaczniki naszej działalności i naczelne wartości, z którymi wiąże się finansowanie startupów w PLM. Wśród kluczowych zalet naszej prywatnej instytucji pożyczkowej możemy wskazać:  
  • elastyczność w podejściu do klienta;
  • szybkość udzielania finansowania startupów i innych firm;
  • szersze możliwości finansowania niż w bankach
  • bogate doświadczenie naszej prywatnej instytucji finansowej, które pomaga w stworzeniu najbardziej korzystnych produktów;
  • formę finansowania tańszą niż w innych konkurencyjnych instytucjach;
  • brak limitu środków.

Finansowanie startupów w PLM – zasady

Minimalna kwota dofinansowania, jakiego udzielamy w PLM, to 500 tys. zł. Zabezpieczeniem pożyczek są nieruchomości, a kwota wsparcia może wynosić do 55% wartości zabezpieczenia. To więcej niż w konkurencyjnych instytucjach, które oferują pożyczki do ok. 30% wartości. Masz pomysł na startup, ale brakuje ci środków, by go założyć? Prowadzisz już startup, ale potrzebujesz pożyczki, by zrealizować ambitne projekty rozwojowe i szeroko zakrojone inwestycje. A może nie masz zdolności kredytowej, a posiadasz za to nieruchomość, która mogłaby stanowić odpowiednie zabezpieczenie pożyczki? Private Loan Market i nasza oferta finansowania startupów to idealne rozwiązanie dla ciebie!

Wiedza i doświadczenie

Finansowanie startupów to tylko jeden z elementów naszej wielowymiarowej działalności pożyczkowej. Prywatna instytucja finansowa jaką jest PLM, oferuje wiedzę i doświadczenie. Oferuje także indywidualne podejście do klienta. Decyzja o przyznaniu finansowania oraz warunki pożyczki są każdorazowo ustalane indywidualnie. Zapoznaj się ze szczegółową ofertą Private Loan Market i sięgnij po korzyści, jakie daje elastyczne i szybkie finansowanie startupów. Wyślij wniosek