Private Loan Market

Finansowanie inwestycji deweloperskich

Zapewniamy pewne i szybkie rozwiązania kapitałowe, aby realizować ambitne plany

Finansowanie przedsiębiorstw

Finansowanie inwestycji deweloperskich w PLM Fund to najlepsza odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Firmy deweloperskie często mierzą się z wyzwaniem, jakim jest zakup ziemi. Banki z zasady nie kredytują tego typu inwestycji. Tymczasem Private Loan Market udziela pożyczek deweloperskich niezależnie od celu, jaki przyświeca przedsiębiorcom.

Finansowanie inwestycji deweloperskich w PLM Fund – zalety

Kluczowe zalety finansowania inwestycji deweloperskich przez naszą prywatną instytucję finansową to:

  • elastyczność w podejściu do klienta;
  • szersze możliwości finansowania w porównaniu do instytucji bankowych;
  • forma finansowania tańsza niż w innych prywatnych instytucjach finansowych;
  • brak limitu zaangażowania środków;
  • szybkość udzielania pożyczek;
  • wiedza i doświadczenie profesjonalistów stanowiące wsparcie dla pożyczkobiorcy.

Na jaką pożyczkę dla deweloperów możesz liczyć w PLM?

Minimalna wartość pożyczki, której udzielamy to 500 tys. zł. Zabezpieczeniem pożyczek dla deweloperów są zarówno nieruchomości, jak i spółka celowa zamiast hipoteki. Przy tym udzielamy wsparcia w wysokości do 55% wartości kwoty zabezpieczenia. To stanowi o wyjątkowości finansowania inwestycji deweloperskich w Private Loan Market. Inne prywatne instytucje finansowe udzielają bowiem wsparcia sięgającego ok. 30 proc. wartości zabezpieczenia.

Finansowanie inwestycji deweloperskich w PLMFund – indywidualne podejście

Każdą decyzję o udzieleniu wsparcia oraz szczegółowe warunki pożyczki ustalamy indywidualnie dla każdego klienta. Bierzemy pod uwagę jego potrzeby. W PLM Fund dążymy do tego, by jak najbardziej efektywnie wspierać rozwój inwestycji deweloperskich.

Jesteś deweloperem i chcesz pozyskać środki na rozwój biznesu? Przygotowujesz swoją pierwszą poważną inwestycję? A może rozbudowujesz swoją działalność i planujesz nowe ambitne projekty? Niezależnie od okoliczności, finansowanie inwestycji deweloperskich w PLM Fund to idealne rozwiązanie, by pozyskać niezbędne środki w szybki i wygodny sposób!

Wyślij wniosek