Private Loan Market

Finansowanie przedsiębiorstw

Zapewniamy pewne i szybkie rozwiązania kapitałowe, aby realizować ambitne plany

Finansowanie przedsiębiorstw

PLM Fund to prywatna instytucja finansowa oferująca pożyczki dla przedsiębiorców, którzy chcą realizować ambitne plany inwestycyjne. Kluczowe wyznaczniki naszych pożyczek to szybkość, wygoda i elastyczność wobec klientów.

Naszymi klientami są przede wszystkim deweloperzy, ale także przedstawiciele innych branż, którzy chcą dynamicznie rozwijać swój biznes. Zaliczają się do nich firmy z branży hotelarskiej, transportowej, produkcyjnej, a także z sektora nowych technologii.

Finansowanie przedsiębiorstw w PLM Fund – elastyczność i szybkość

Wnioskowanie o klasyczny kredyt bankowy to skomplikowany i wieloetapowy proces. Nie każda firma ma zdolność kredytową, która umożliwia otrzymanie takiego wsparcia. Zdajemy sobie z tego sprawę i wychodzimy naprzeciw potrzebom przedsiębiorców oferując finansowanie małych i średnich przedsiębiorstw na przejrzystych zasadach. 

Finansowanie przedsiębiorstw – zasady

W PLM Fund dbamy o to, by oferta była jak najbardziej dopasowana do potrzeb klientów. Decyzja o przyznaniu finansowania przedsiębiorstwa i warunki pożyczki są ustalane indywidualnie dla każdego z pożyczkobiorców. Zabezpieczeniem pożyczki w PLM są nieruchomości, a minimalna kwota udzielonej pożyczki dla przedsiębiorców to 500 tys. zł.

Kluczowe zalety finansowania przedsiębiorstw przez PLM to:

  1. elastyczność w podejściu do klienta;
  2. szersze możliwości finansowania w porównaniu do instytucji bankowych;
  3. szybkość udzielania pożyczek (zdecydowanie szybciej niż w banku);
  4. forma finansowania tańsza niż w konkurencyjnych prywatnych instytucjach finansowych;
  5. wiedza i doświadczenie ekspertów stanowiące wsparcie dla pożyczkobiorcy;
  6. brak limitu środków.

Finansowanie przedsiębiorstw na korzystnych warunkach

Finansowanie przedsiębiorstw w PLM Fund odbywa się na korzystniejszych warunkach niż w innych prywatnych instytucjach finansowych. Udzielamy wsparcia aż do 55% wartości zabezpieczenia, podczas gdy w innych instytucjach z zasady jest to ok. 30%.

PLM Fund to nie tylko wspieranie i finansowanie przedsiębiorców. To także wymierny wkład w rozwój biznesu. Nasza filozofia jest jasna – cel to finansowanie przedsiębiorstw perspektywicznych, które stawiają na znaczącą dynamikę rozwoju.

Wyślij wniosek