Private Loan Market

Finansowanie przedsiębiorstw

Zapewniamy pewne i szybkie rozwiązania kapitałowe, aby realizować ambitne plany

Finansowanie przedsiębiorstw

Private Loan Market oferuje wsparcie kapitałowe dla firm, które potrzebują szybkiego finansowania działalności z pominięciem przewlekłych procedur lub nie mogą otrzymać kredytu bankowego. Pożyczka może być przeznaczona na dowolny cel biznesowy. Kryterium decydującym o udzieleniu pożyczki jest ocena przedmiotu zabezpieczenia, a nie jak w przypadku pożyczek bankowych zdolność kredytowa oraz historia w BIK.

Z naszego finansowania bardzo chętnie korzystają inwestorzy na rynku nieruchomości i deweloperzy, ale również właściciele hotelów, biznesów transportowych, produkcyjnych itp. Zabezpieczeniem może być nieruchomość komercyjna – lokal handlowy, magazyn, biurowiec itp., lub nieruchomość mieszkaniowa. Zabezpieczeniem mogą być również ruchomości – np.: maszyny, urządzenia, środki transportu.

Decyzja o przyznaniu finansowania i szczegółowe warunki (w tym oprocentowanie i prowizja) są ustalane indywidualnie dla każdej z pożyczek w oparciu przede wszystkim o kwotę i okres finansowania oraz wartość zabezpieczenia i przeznaczenie pożyczki.

Wyślij wniosek